Spotkanie Otwarte Przedsiębiorców

27paź07:00Spotkanie Otwarte Przedsiębiorców

Szczegóły

Największa społeczność przedsiębiorców ceniących wartości chrześcijańskie zaprasza na otwarte spotkanie Towarzystwa Biznesowego Siedleckiego. 

Gościem Specjalnym wydarzenia będzie ks. Piotr. Wygłosi słowo do przedsiębiorców na temat duchowości i zasad wg których katolik powinien prowadzić firmę.

 

Towarzystwa Biznesowe to kluby networkingowe skupiające przedsiębiorców, menedżerów i freelancerów wszelkich branż. Regularne spotkania pozwalają na zdobywanie kontaktów, wydawanie rekomendacji, szkolenia i promocję firm. Dbamy o zaufanie i dobór Członków w oparciu o etykę i dobrą opinię.

Śniadania Towarzystw Biznesowych to doskonała okazja do wymiany zaufanych kontaktów w ramach sesji networkingowych i podniesienia swoich kompetencji w ramach sesji szkoleniowej. Podczas śniadań biznesowych stworzona została idealna przestrzeń do nawiązywania i pielęgnowania relacji biznesowych opartych na zaufaniu i rekomendacji. To spotkania dla przedsiębiorców, którzy w biznesie stawiają na profesjonalizm i trwałość wzajemnych kontaktów.

Program spotkania:

7.00 – Rozmowy kuluarowe
7.15 – Przywitanie Gości i lektura duchowa
7.20 – Zaproszenie do bufetu
7.40 – Wystąpienie ks. Piotra Pawlukiewicza
8.30 – Prezentacja zaproszonych firm
9.15 – Rozmowy kuluarowe

Organizatorzy serdecznie zapraszają na spotkanie przedsiębiorców z Siedlec i okolic. Chcą, aby Twoja firma budowała realną przewagę konkurencyjną we współpracy z przedsiębiorcami, którzy podzielają i cenią te same wartości.

Jeżeli:

– posiadasz firmę
– zarządzasz
– produkujesz
– sprzedajesz
– szukasz zleceń jako freelancer
– poszukujesz nowych kontraktów

Gwarantowane jest inspirujące spotkanie z wartościowymi przedsiębiorcami. Organizatorzy proszą o zabranie wizytówek i przygotowanie minutowej prezentacji swojej firmy.
Przyjście na śniadanie nie jest związane z jakimikolwiek zobowiązaniami. Jedyną ponoszoną opłatą jest koszt samego śniadania. Rejestracji można dokonać tutaj.

Cena: opłata za śniadanie.
Wydarzenie na Facebooku: link.

Więcej

Godzina

(Piątek) 07:00

Miejsce

Hotel Ibis

ul. Jana Pawła II 10, 08-110 Siedlce

Zostaw komentarz