Podziękowania

przez Ewa Wiśniewska

ZA TO, ŻE JESTEŚCIE

Chciałabym z całego serca podziękować wszystkim, którzy wspierają Dopóki Walczysz. Wasze modlitwy, słowa wsparcia i uwagi są nieocenione. Dziękuję za to, że jesteście z nami, wspieracie nas w naszej misji dostarczania wartościowych treści i propagowania nauczania ks. Piotra. 

PATRONI – WSPARCIE FINANSOWE

Najszczersze podziękowania dla wszystkich osób, które wsparły naszą stronę finansowo. Wasza hojność i zaangażowanie są niezwykle cenne. Pozwalają na utrzymanie strony oraz inwestowanie w jej rozwój. Jestem wdzięczna za każdą wpłatę, jaką dokonaliście, ponieważ to dzięki Wam możemy działać niezależnie i rozwijać się w kierunku, który pozwoli nam lepiej sprostać Waszym potrzebom i oczekiwaniom.

Serdeczne podziękowania dla:

Anna POGORZELSKA

Elżbieta Majewska

Krystian Zietek

TERESA Stapinska-Dudziak

Patryk Fic

Józef Straszewski

Marzena Horobiowska

Piotr Koprowski

Magda Bober

Agnieszka R

Elżbieta Majewska

Iwona Kaszubska

Paweł Kulikowski

Maria Gondek

Adam Dolski

kolega Maliniak

Mariusz Margielewski

Marzenna Jarzębowska

Krzysztof Janczura

Grzegorz Kostkowski

Małgorzata Pawlik

Maja Korczakowska

Magdalena Małek

Monika Węglarz

Agnieszka Kyrcz

Joanna Sokołowska

Teresa Jankowska

Mario Boniu

…oraz dla wszystkich anonimowych Patronów.

 

FOTOGRAFIE

Dziękuję wszystkim, którzy zgodzili się na udostępnienie tutaj zdjęć.

Szczególne podziękowania dla Piotra Woźniakiewicza. Zapraszam przy okazji na Ars Lumen – jeśli potrzebujcie profesjonalnego fotografa, któremu nie obce są wartości katolickie, do tego liczycie na piękne zdjęcia wykonane w miłej atmosferze – to polecamy z czystym sumieniem.

Dziękujemy Pani Ewie z Otwocka za udostępnienie niepublikowanych wcześniej zdjęć, w tym tych z pielgrzymki do Ziemi Świętej. Dziękujemy za gościnę i zawsze miłe słowo.

Składamy serdeczne podziękowania Państwu Magdalenie i Bolesławowi Błaszczykom. Za podzielenie się wspomnieniami i udostępnienie archiwalnych zdjęć. Dziękujemy za otwartość i pamięć o Dopóki Walczysz.