czaerwiec, 2018

22czer16:0020:30Dzień SkupieniaWarszawa

Szczegóły

Towarzystwo Biznesowe Warszawskie serdecznie zaprasza na Dzień Skupienia z KS. PIOTREM PAWLUKIEWICZEM!

Dzień Skupienia jest dniem całkowitego oddania się sprawom duchowym. Przynajmniej ten jeden dzień powinniśmy poświęcić naszemu wewnętrznemu rozwojowi. Pomoże nam w tym znany duchowny, ks. Piotr Pawlukiewicz.

Okres przedwakacyjny to idealny moment, by zadać sobie pytanie o swoje powołanie, o cel w życiu. Zapraszamy wszystkich tych, którzy chcieliby ten dzień spędzić w miłym towarzystwie i wysłuchać inspirujących prelekcji ks. Pawlukiewicza.

———————————————————

TEATR ORATORIUM przy Bazylice NSJ przy ul. Kawęczyńskiej 53 w Warszawie jest nowym miejscem na teatralnej mapie stolicy, a już zyskał popularność i grono stałych widzów. Rozpoczął swoją działalność z inicjatywy aktora, który poszukiwał sceny na realizację projektu teatralnego. I tak w październiku 2015 roku za sprawą Jarosława Witaszczyka (dyrektora artystycznego Teatru) oraz ks. Sławomira Szczodrowskiego (kierownika Oratorium im. św. Jana Bosko przy Bazylice Najświętszego Serca Jezusowego w Warszawie) powstał Teatr.

———————————————————

CENA: 100 zł netto
Cena obejmuje udział w wykładach ks. Piotra Pawlukiewicza, przerwę kawową i cateringową oraz udział w spektaklu „Mój Syn Maksymilian”

———————————————————

PROGRAM SPOTKANIA:
16:00 – I Prelekcja ks. Pawlukiewicza
16:40-17 – Przerwa kawowa
17:00-17.40 – II Prelekcja ks. Pawlukiewicza
18:00 – Msza Święta w Bazylice
19:00-19:30 – Przerwa cateringowa
19:30-21:00 – Spektakl „Mój Syn Maksymilian”

———————————————————

Spektakl „Mój Syn Maksymilian”

Spektakl oparty jest o autentyczną korespondencję między św. Maksymilianem a jego matką Marianną Kolbową i mówi o wyjątkowej więzi między nimi oraz wyjątkowej roli Matki Bożej Niepokalanej w życiu obojga.

W roli św. Maksymiliana zobaczymy Łukasza Lewandowskiego, znanego m.in z serialu Ojciec Mateusz; w roli Matki wystąpi Ewa Ziętek znana m.in z serialu Barwy Szczęścia. Oprócz nich wystąpią jeszcze: Darek Kowalski i Ksawery Szlenkier.

———————————————————

Zapraszamy do wsparcia akcji Startup na Maxa!
Startup Na Maxa to inicjatywa ustanowienia św. Maksymiliana Kolbego patronem przedsiębiorców i startup-ów. Ojciec Kolbe był człowiekiem, którego zaradność i konsekwencja powinny być wzorem dla wszystkich współczesnych ludzi biznesu. Nawet w najtrudniejszych warunkach pokazywał, jak ważna jest determinacja, proaktywność, zacięcie do pracy i wizja przyszłych działań. Dlatego chcemy, aby polscy przedsiębiorcy mogli zwracać się do św. Maksymiliana o pomoc. Po zebraniu wystarczającej ilości podpisów, petycja w tej sprawie została złożona na ręce papieża Franciszka.

Więcej o akcji na stronie:
www.StartupNaMaxa.pl

———————————————————

KONTAKT:

Agnieszka Lewalska
+48 731 110 137
a.lewalska@towarzystwabiznesowe.pl

Do zobaczenia!

Rejestracja:
http://bit.ly/Dzien_Skupienia

 

Źródło: wydarzenie na Facebooku

Więcej

Godzina

(Piątek) 16:00 - 20:30

Miejsce

Teatr Oratorium

ul. Kawęczyńska 53, Warszawa 

Organizer

Startup na Maxa, Towarzystwa Biznesowe SA, Towarzystwo Biznesowe Warszawskie

Leave a Reply

X