Startujemy!

Cześć,

słyszysz te strzelające korki od szampana, fajerwerki i odgłosy trąbeczek? Nie… to żaden Nowy Rok, czy jakieś urodziny. Po prostu po pół roku ciężkiej pracy, miło mi w końcu oficjalnie powitać Ciebie na stronie Dopóki Walczysz! Nawet nie wiesz, jak się cieszę, że właśnie oto nastąpił ten moment:-) Mam nadzieję, że radość udzieli nam się wspólnie. A następnie wspólnie będziemy zbliżać się do Pana Boga.

O co chodzi ze stroną, po co powstała i kto za tym stoi, można przeczytać w jednej z zakładek menu „O stronie”. Zachęcam również od razu do zajrzenia do sąsiedniej zakładki „Garść wskazówek” – tam kilka informacji ułatwiających poruszanie się po stronie.

Jeśli jesteś starym wyjadaczem konferencji ks. Piotra – po prostu rozgość się tutaj, chłoń to co już tu mamy i koniecznie zaproś znajomych. Jeśli nigdy nie spotkałeś się z tym co mówi ten ksiądz – na dobry początek warto wysłuchać intra, które znajduje się na Stronie Głównej, a następnie np. poznać „Dno serca„. Jest to nagranie szczególnie cenione przez słuchaczy. Doczekało się nawet miana megahitu. I chyba uznanie to nie jest przesadzone, bo przemyślenia te naprawdę otwierają oczy. Od razu uprzedzam, że możecie być lekko zszokowani, tym co usłyszycie.

 

Innym bestsellerem jest „Seks – poezja czy rzemiosło” – nagranie, które swego czasu zrobiło furorę (tak, ksiądz gadający o seksie). Tego jednak tutaj wprost nie zaproponujemy bo… jest to audiobook, a piractwa nie propagujemy – zapraszamy do sklepów po zakup:-)

Jeśli strona Ci się podoba, zapraszamy od razu także na Facebooka: link

A co dalej? Jak widać, na górze przy logo widnieje tajemnicze słowo „BETA”. Nie oznacza ono nic innego, jak to, że strona dopiero się rozwija – będzie ciągle ulepszana, a przede wszystkim uzupełniana materiałami. Jeśli chcesz pomóc w jej rozwoju, koniecznie zajrzyj tutaj: zapraszamy do nas, albo od razu napisz na: kontakt@dopokiwalczysz.pl🙂

Do miłego!
Admin zachwycony Panem Bogiem

 

Dodaj komentarz

Ilu ludzi na Mszy Świętej liczy żarówki… Dziewczyny sobie poprawiają manicure, chłopaki patrzą, czy buty im się pobrudziły, niektórzy się rozglądają po kościele. […] Czy my w ogóle widzimy jakiegoś Jezusa?

— ks. Piotr Pawlukiewicz
X