Modlitewne wsparcie dla ks. Piotra

Każdy nas potrzebuje wsparcia, księża szczególnie. Powołanie bowiem do służby kapłańskiej jest bardzo trudne – pełne niebezpieczeństw, zasadzek i samotności.

Ciężko jest nieustannie dźwigać innych, gdy nie ma się wsparcia. A co tu dużo mówić – ks. Piotr pomógł niezliczonej rzesze osób. Teraz więc pora na nas – odwdzięczmy się za dobro. Za głoszenie Ewangelii, za nawrócenie wielu z nas… Za umacnianie, przebaczanie w imieniu Chrystusa i rozdawanie Jego Ciała.

Chcemy wszystkich zachęcić do modlitwy za ks. Piotra – stwórzmy wielką grupę modlitewną. Módlmy się o umocnienie dla księdza, mądrość i uświęcenie. O siły i prowadzenie Ducha Świętego. 

Można dołączyć (i zachęcamy do tego) do wydarzenia na Facebooku (tutaj) – tam postaramy się przypominać o akcji i wspierać się nawzajem. Niech to będzie nasza stała, codzienna modlitwa – nie tylko w tym dniu, w którym dołączysz do wydarzenia, ale w każdym następnym.

Forma jest dowolna. Zachęcamy do dłuższej: Msza Św., różaniec, koronka. Pamiętaj jednak, że: „Panie, wspomóż ks. Piotra, daj mu siły i prowadź go”, też jest modlitwą.

 PS Prosimy o pomoc z dotarciem z akcją do szerszego grona osób – zaproście znajomych do wydarzenia, udostępnijcie je u siebie, w grupach modlitewnych i innych o charakterze katolickim do których należycie.

Dodaj komentarz

Śmierć jest naszą przyjaciółką. Naprawdę wyobraźcie sobie 789 urodziny wujka. 1624 rocznica ślubu teściów. Teściu opowiada po raz 1412 jak poznał teściową… – „Boże ześlij śmierć na nas wszystkich”.

X