[MEGAHIT] Dno serca

Nagranie z rekolekcji adwentowych, które jest szczególnie cenione przez słuchaczy. Jak widać doczekało się nawet miana wielkiego hitu. „Czekałam na to 41 lat 🙂 Warto było” – to jeden z wielu komentarzy na jego temat. I chyba uznanie to nie jest przesadzone, bo przemyślenia te naprawdę otwierają oczy.

Polecamy szczególnie tym którzy jeszcze nigdy nie mieli okazji go wysłuchać. Możecie być lekko zszokowani. W nagraniu m.in. o ranach, płycie tektonicznej obsuwającej się w sercu i Bogu zmieniającym imiona.

„Jezus Chrystus nie przyszedł, żeby powiedzieć ludziom: zmieńcie się, żyjcie porządnie. Przyszedł leczyć serca. Bo pierw trzeba zacząć tu – od silnika. Nie możemy człowiekowi który ma połamane serce mówić: »weź się w garść”. […] To tak jakbyśmy człowiekowi który jest na wózku inwalidzkim – połamane nogi, połamane ręce, gorset sztywny – powiedzieli: »no stary, śmignij na Giewont i z powrotem. …no co ci tak nie idzie? «.”

 

 

download1
POBIERZ
(kliknij prawym i wybierz „zapisz link jako…”)


calendar1  2005 r.


 clock 45 minut


miejsce1 Lublin


Dodaj komentarz

„Niektórzy jadą do Guadalupe, niektórzy jadą do Fatimy – jeśli możecie to jedzcie tam, jasne – ale Twój ojciec może jest Twoją Fatimą i Guadalupą, Twoja matka jest Twoją Częstochową…”

X