[MEGAHIT] Dno serca

Nagranie z rekolekcji adwentowych, które jest szczególnie cenione przez słuchaczy. Jak widać doczekało się nawet miana wielkiego hitu. „Czekałam na to 41 lat 🙂 Warto było” – to jeden z wielu komentarzy na jego temat. I chyba uznanie to nie jest przesadzone, bo przemyślenia te naprawdę otwierają oczy.

Polecamy szczególnie tym którzy jeszcze nigdy nie mieli okazji go wysłuchać. Możecie być lekko zszokowani. Ks. Piotr m.in. zadaje – mogłoby się wydawać – dość kontrowersyjne pytanie: czy pokłóciłeś się kiedyś z Panem Bogiem…?

W nagraniu również o ranach, płycie tektonicznej obsuwającej się w sercu i Bogu zmieniającym imiona.

„Jezus Chrystus nie przyszedł, żeby powiedzieć ludziom: zmieńcie się, żyjcie porządnie. Przyszedł leczyć serca. Bo pierw trzeba zacząć tu – od silnika. Nie możemy człowiekowi który ma połamane serce mówić: »weź się w garść”. […] To tak jakbyśmy człowiekowi który jest na wózku inwalidzkim – połamane nogi, połamane ręce, gorset sztywny – powiedzieli: »no stary, śmignij na Giewont i z powrotem. …no co ci tak nie idzie? «”

download1
POBIERZ
(kliknij prawym i wybierz „zapisz link jako…”)


calendar1  ?


 clock 45 minut


miejsce1 Lublin


Dodaj komentarz

Wiecie, my do Pana Boga, to mamy często taką postawę: jeden pas bezpieczeństwa, drugi pas bezpieczeństwa, hełm, jedna poręcz, druga poręcz – „Jezu, ufam Tobie”.

— ks. Piotr Pawlukiewicz
X